Yeni Stockindir.com 'da Neler neler değişti?

 

Selamlar sana güzel kullanıcı,

Merhaba , bügün çok önemli bir gün (24.03.2024) de sistemi baştan aşağı değiştirmiş bulunuyoruz. Siz değerli kullanıcılarımıza kulak verdik ve eksik gedik alanları geliştirdik böylece yeni sistemde yaptığımız değişiklikler şu şekilde:

  • Ekip sistemi geldi , Paketler'den ekip kullanımı yeşil olan paketlerde ekip kurabiliyor ve 3 kişiyle üyeliğinizin haklarını paylaşabiliyorsunuz. Böylece kimseye şifre vermeden arkadaşınız , dostunuz , çalışanınız sizin paketinizden yararlanabiliyor. 
    • Hesapların IP ve Makine kontrolü eklendi böylece daha güvenli olacak eğer 3 farklı IP veya tarayıcıdan giriş yapmışsa bir kullanıcı hesabına tekrar mail doğrulama gönderilecek ve doğrulamadan kullanamayacak.
  • Aynı anda indirme link sayısı saçmalığına son verdik!! Bir çok kullanıcı bunu anlayamadığı için kullanımı daha kolay olacak şekilde aynı anda indirme sınırı kaldırdık artık sistem 5-10 dakika içerisinde çok fazla link gönderimi yaptığınızı anlayıncak ve kullanıcıya "Önce listeye eklediklerini indir daha sonra tekrar gönder" diyebilecek.
  • Stripe & Vallet ödeme ekranları ve işlemleri otomatik hale getirildi. Daha önce kullanıcılar stripe ödemeleri için destek hattından onaylatıyordu artık otomatik onaylanacak.
  • Bir çok gereksiz sayfa bulunuyordu bunları birleştirdik. Profilim sayfası altında ödemelerinizi görebileceksiniz. 
  • Arkaplan da çalışan bot güncellendi. Daha stabil bir yapıya geçildi böylece patlama çatlama dönemlerimi daha aza indirgenmiş oldu.
  • Tekli paketler devri başladı. Adobe ve shutterstock yüksek fiyat politikası nedeniyle sisteme eklenemiyordu. Artık tekli ve süresiz paketlerle örneğin adobe 30 indirme paketi gibi süresiz bir şekilde indirme hakkınız bitene kadar kullanabileceksiniz. Bu sistemler bizim yönetimimiz de değil iştirakçi üzerinden yaptığımız sistemlerle ilerlemekte. Bu sebeple genel üyeliklerden Adobe kaldırıldı.
  • Abonelik bitiminlerinde , Hesap aktivitelerinde kullanılan mail şablonuda değişti ve düzenlendi.
  • Link paylaşımı sınırı kaldırıldı. İstediğiniz gibi link paylaşabilirsiniz. 1 Günün sonunda otomatik silinecektir.

Son olarak 31.03.2024 tarihinden itibaren fiyatlarımıza bir güncelleme getirmek zorunda kalacağız. Üyeliklerinizi yenilemek için acele edin..

© . All rights reserved. SilistreMedya.com